E-MAIL: informacja.ksiegowy@gazeta.pl

Jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe?

Rozsądny przedsiębiorca, mając do czynienia z pełną księgowością, zdecyduje się na pomoc biura rachunkowego. Również uproszczona forma może sprawiać kłopoty, jeśli ma się na głowie tak wiele obowiązków. Biur takich jest jednak na prawdę wiele, a niewiele jest takich, którym w pełni można zaufać. Jak więc wybrać to odpowiednie?

Po pierwsze, upewnij się czy dana kancelaria oby na pewno działa legalnie. Jest to tak oczywista kwestia, że często się o tym zapomina. Wystarczy jednak poprosić o okazanie dokumentów rejestracyjnych!

Kolejnym krokiem jaki powinieneś wykonać to bliższe przyglądnięcie się pracownikom. To w ich ręce powierzyć chcesz księgowość Twojej firmy, dlatego warto dowiedzieć się, czy oby na pewno posiadają odpowiednie wykształcenie.

Ostatnią kwestią, która ostatecznie zobrazuje nam dane biuro rachunkowe jest opinia byłych oraz obecnych Klientów. W internecie znajdziesz zapewne różne fora, na których znajdziesz ich wrażenia na temat interesującego Cię biura rachunkowego.

ksiegowosc

Share on Google Plus

About Doradca Finansowy

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment